×
 • Vip
 • Vip

  Mane: Ylli do t’i rikthehet zakonit të vjetër, kjo histori do të harrohet (VIDEO)

  FrontOnline
  02 Dhjetor 2023

  Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane ka komentuar takimin e Yllit me gruan e tij gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’.

  Ai është shprehur optimist se historia e njëjtë, do të përsëritet sërish.

  “Ylli shkëlqente, por tani e ka shuar shkëlqimin e të gjithë lojës nga frika e të fejuarës, por ai do t’i kthehet zakonit, do të fillojë të prek prapë dhe kjo histori do të harrohet”, ka thënë Mane.

  Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Getinjo kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Vip25 Shkurt 2024
  Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një foto me këngëtarin dhe fituesin e BBVA2, Luiz Ejlli. Ende nuk dihet se a ka diçka...
  Vip25 Shkurt 2024
  Pas largimit ‘të papritur’ nga formati i ‘BBV3’, Olsi Bylyku ka qenë tepër i komentuar ku dhe vetë aktori u habit për...
  Vip25 Shkurt 2024
  Bukuroshja e Big Brother VIP 2, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë. Atje, ajo është me prindërit, motrën dhe vëllezërit teksa...
  Të tjera
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Kryesuesi i ekipit të Serbisë në dialog, Petar Petkoviq, ka bërë të ditur se do të marrë pjesë në raundin e ri...
  Vip25 Shkurt 2024
  Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale. Ajo ka befasuar ndjekësit teksa publikon një video ku...
  Vip25 Shkurt 2024
  Silvi Forte është banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, i cili u fut mbrëmjen e djeshme, së bashku...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Policia shqiptare ka arrestuar një 30-vjeçar në Kavajë, nën dyshimin se bashkë me vëllain e tij pasi e rrahën një 25-vjeçar e...
  Sport25 Shkurt 2024
  Më 25 mars, kombëtarja e Shqipërisë do ta luajë një ndeshje miqësore kundër Suedisë. Ndeshja do të zhvillohet në ora 19:00 në...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Bjellorusia po mban sot zgjedhje parlamentare dukshëm të kontrolluara dhe nën masa të larta të sigurisë në qendrat e votimit, për të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.