×
 • Vip
 • Vip

  Mane drejtuar Kaderit: Mos pretendo se do të duan, veç një shoqe e ke dhe ajo është Alby (VIDEO)

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, i ka dhënë këshilla mbi lojën tutje banores më të re, Kaderit.

  Bledi ka kërkuar nga Kaderi të mos presë “dashuri” nga banorët e BBVK-së.

  “Mos harro ata banorë kanë 30 ditë aty brenda, ata janë protektiv dhe posesiv, sepse kanë bërë një rrugëtim të gjatë, mos pretendo që do të presin me dashuri”, ka thënë pos tjerash.

  Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Afër dhjetë mijë banorë të fshatrave të Skenderajt përfitojnë nga rrjeti i ri elektrik
  Nga Rubrika
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi nuk është ndjerë mirë gjatë mbrëmjes së sotme. Ai ka pasur dhimbje stomaku, derisa në...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e re e Big Brother VIP Kosova, DJ Miss Rose ka zhvilluar një bisedë me Ilirianën. Mes një bisede disa minutëshe,...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një përplasje të ashpër me Bucin. “Edona është ‘queen’ për ty”, ka qenë...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Sonte para objektit të Shtëpisë së Kulturës “Xheladin Kurtaj” në Kaçanik, janë ndezur qirinj në kujtim të Liridona Ademajt, e vrarë në...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haki Abazi ka shpërndarë një video lidhur me protestën që po zhvillohet – në kërkim të drejtësisë...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Izraeli ende nuk e ka shkatërruar Hamasin, edhe pse është zotuar për këtë. Të paktën 5 mijë militantë të Hamasit janë vrarë,...
  Sport05 Dhjetor 2023
  Julen Lopetegui ka refuzuar një ofertë luksoze nga klubi arab Al-Ittihad që do ta bënte atë njërin ndër trajnerët më të pagua...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një përplasje të ashpër me Bucin. “Edona është ‘queen’ për ty”, ka qenë...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova Santiana dhe Ylli kanë biseduar me njëri-tjetrin. Santiana iu ka drejtuar Yllit duke i thënë se...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.