[wp-story]

Lajme

Lutfi Haziri: Sot ka ndërruar jetë një bashkëqytetar i infektuar me COVID-19

Lutfi Haziri: Sot ka ndërruar jetë një bashkëqytetar i infektuar me COVID-19
22:53 | 17 Tetor 2020

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se një bashkëqytetar i tij e ka humbur betejën me COVID-19.

Përmes një shkrimi në Facebook, ai i ka ngushëlluar familjarët e të ndjerit.

“Ky duhet të jetë alarm për të gjithë. Nëse nuk ruhesh, virusi mund të ta marrë jetën. Duhet të vazhdojmë me luftë agresive për ta mposhtur. Maskat, higjiena personale e distanca sociale, domosdoshmërisht janë bërë pjesë e jetës sonë dhe këto rregulla duhet t’i ndjekim në mënyrë të përpiktë derisa profesionistët e fushës ta thonë të kundërtën”.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera