[wp-story]

Sport

Llapi – Prishtina: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Llapi – Prishtina: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat
15:47 | 21 Prill 2021

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjen mes Llapit dhe Prishtinës.

Ndeshja që po luhet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë është baras 1:1 pas 45 minutash, raporton FrontOnline.

Fillimisht, shënuan kryeqytetasit përmes Enis Gavazajt nga pika e bardhë në minutën e gjashtë.

Kurse, për Llapin shënoi Ahmed Januzi në minutën e 16-të.

Ndryshe, kjo sfidë ështv ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës./FrontOnline/

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera