×
 • Vip
 • Vip

  Lindita Halimi flet për lojën në BBVK2: Jam më pak aktive dhe nuk kam qenë dramatike (VIDEO)

  FrontOnline
  03 Dhjetor 2023

  Lindita Halimi ka folur për lojën e saj brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

  Ajo ka treguar disa prej shkaqeve që nuk doli një nga më të preferuarat nga televotimi i kësaj jave.

  “Veç se kesh më pak aktive, nuk kam folur shumë me njerëzit, nuk kam qenë dramatike”, ka thënë Halimi.

  Pas kësaj deklarate reagoi Gani Gërmia, i cili e këshilloi atë që të debatojë më shumë me djem të shtëpisë./Klankosova.tv

  KEDS njofton për punime në rrjet, në këto komuna do ketë ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Vip26 Shkurt 2024
  Si asnjëherë më parë në një studio televizive, Grida Duma ka rrëfyer për jetën personale e profesionale. Djali, siç thotë ajo, është...
  Vip26 Shkurt 2024
  Grida Duma është një prej grave që fuqishëm ka përkrahur gratë e tjera gjatë karrierës së saj politike, por edhe tash në...
  Vip26 Shkurt 2024
  Meritoni dhe Ilnisa patën një debat që nuk përfundoi mirë, shkak i gjithë kësaj u bë banorja e re e shtëpisë, Sara...
  Të tjera
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Teksa Shqipëria për pak ditë do të organizojë Samitin për Ukrainën, ministri i Punëve të Jashtme, Igli Hasani, në sesionin e 55...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Në seancën e së hënës në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në rastin e njohur si “Veteranët”, Daut Haradinaj, ish-deputeti i Kuvendit të...
  Lajme26 Shkurt 2024
  20 të rinj tjerë të komuniteteve Rom, Ashkali dhe Egjiptian përfunduan trajnimin mbi Edukimin Medial në kuadër të projektit “Luftimi i dezinformimit...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka reaguar pas konfirmimit se përfaqësues të BQK-së do të marrin pjesë në takimin e nesërm në...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Një burrë në Prizren ka raportuar se vetura e tij është vjedhur nga persona të panjohur. Por automjeti është gjetur i parkuar...
  Sport26 Shkurt 2024
  Fundjavën që shkoi, përfundoi xhiroja e 23-të e Bundesligas. Edhe pas kësaj jave, Bayer Leverkusen vazhdon të jetë lider. Leverkusen triumfoi përballë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.