×
 • Vip
 • Vip

  Linda: Lumi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që “unë të mos e ngacmoj në BBVK”

  FrontOnline
  06 Dhjetor 2023

  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një debat goxha të ashpër me Lumbardhin.

  Linda ka zbuluar një rast që thotë të ketë ndodhur para hyrjes në BBVK, derisa ka thënë se vëllai i saj ka pranuar mesazh nga  Lumbardhi.

  Sipas Lindës, Lumbardhi ka kërkuar vëllait të saj “që t’i thotë asaj, të mbajë raporte të mira me të si dhe të përkujdeset për të e të mos e ngacmojë”.

  Por, si u përgjigj Lumbardhi mbi këtë situatë? Këtë dhe detaje të tjera i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

  Delegacioni nga Drake University viziton Devolli Corporation, njësinë Prince Caffe
  Nga Rubrika
  Vip25 Shkurt 2024
  Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një foto me këngëtarin dhe fituesin e BBVA2, Luiz Ejlli. Ende nuk dihet se a ka diçka...
  Vip25 Shkurt 2024
  Pas largimit ‘të papritur’ nga formati i ‘BBV3’, Olsi Bylyku ka qenë tepër i komentuar ku dhe vetë aktori u habit për...
  Vip25 Shkurt 2024
  Bukuroshja e Big Brother VIP 2, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë. Atje, ajo është me prindërit, motrën dhe vëllezërit teksa...
  Të tjera
  Sport25 Shkurt 2024
  Vazhdojnë të dalin detaje të reja se çfarë do të thotë ardhja e Kylian Mbappe për një Real Madrid që tashmë e...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Lëvizja Vetëvendosje ka shkruar se janë bërë 5 muaj që prej sulmit ndaj Policisë së Kosovës më 24 shtator të vitit të...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Kryetari i Degës i PDK-së në Skënderaj, Sami Lushtaku, ka bërë të ditur se e ka vizituar deputeten e këtij subjekti, Ganimete...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Ka vdekur infermierja e pensionuar Zyrafete Shehu. Kështu ka njoftuar Oda e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve tjerë Shëndetësor të Kosovës. Ajo kishte...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Kryesuesi i ekipit të Serbisë në dialog, Petar Petkoviq, ka bërë të ditur se do të marrë pjesë në raundin e ri...
  Vip25 Shkurt 2024
  Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale. Ajo ka befasuar ndjekësit teksa publikon një video ku...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.