Lajme

Ky është moti për dy ditët e ardhshme

Ky është moti për dy ditët e ardhshme
15:57 | 07 Dhjetor 2021

Të mërkurën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat ditën e enjte do të intensifikohen duke krijuar kushte për riga lokale shiu.

Temperaturat minimale gjatë këtyre dy ditëve do të lëvizin ndërmjet -3 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Gjatë vikendit sërish priten reshje!

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera