[wp-story]

Lajme

Ky është moti për ditën e sotme dhe të nesërme

Ky është moti për ditën e sotme dhe të nesërme
07:41 | 02 Dhjetor 2020

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot dhe nesër do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius.

Do të fryjë lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera