Lajme

Kujtim Shala mohon se e sulmoi deputetin e VV-së

Kujtim Shala mohon se e sulmoi deputetin e VV-së
16:52 | 28 Korrik 2020

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala ka mohuar për KosovaPress se ka pasur incident me deputetë të LVV-së.

Ai shkurt ka thënë se mund të shihen edhe xhirimet brenda Kuvendit për t’u bindur se nuk ka pasur kurrfarë përleshje.

“As nuk më shkon mendja me bo asi punësh. Janë krejt xhirimet, brenda dhe jashtë. Nuk ka pasur asgjë”, ka thënë ai për KosovaPress.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera