×
 • Vip
 • Vip

  “Ke inat”, thotë Stresi në këngën e re

  FrontOnline
  23 Prill 2024

  Reperi i njohur, Stresi duket se nuk e ka ndërmend të ndalet duke publikuar projekte muzikore.

  Pas këngës “Mos u dorëzo”, Stresi po vjen me këngën e re e cila titullohet “Ke inat”.

  Projekti i ri, i cili do të jetë bashkëpunim, do të lansohet të shtunën.

  Stresi

  Ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Vip19 Maj 2024
  Zayn Malik e ka mbajtur koncertin e tij të parë të premte e kësaj jave që prej kur është larguar nga grupi...
  Vip19 Maj 2024
  Reperi i njohur Don Xhoni është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur...
  Vip19 Maj 2024
  Edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania” ka shënuar një tjetër moment të rëndësishëm të garës, ku pas një votimi të...
  Të tjera
  Lajme19 Maj 2024
  Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, vlerëson se projekti i tyre për trajtimin, mbrojtjen dhe promovimin e lokalitetit arkeologjik të Dresnikut po...
  Sport19 Maj 2024
  Oleksandr Usyk u dërgua me urgjencë në spital pas përfundimit të meçit pasi Tyson Fury pretendoi se ai ka thyer nofullën e...
  Bota/Rajoni19 Maj 2024
  Situata në Bishkek është stabilizuar në orët e vona të 18 majit, ka thënë policia, pas dhunës së disa grupeve kundër studentëve...
  Lajme19 Maj 2024
  Ambasadori i ShBA-së, Jeffrey Hovenier, ka thënë se është i nderuar që ishte i pranishëm në momentin kur është nënshkruar marrëveshja kundër...
  Lajme19 Maj 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mirëpriti sot nënsekretaren e Departamentit të Shtetit amerikan për Çështje dhe Diplomaci Publike, Elizabeth Allen. Në fillim...
  Lajme19 Maj 2024
  Pas një periudhe të gjatë që nuk e kishin parë djalin e tyre, prindërit e ish-presidentit Thaçi sërish kanë marrë rrugën e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.