×
 • Lajme
 • Lajme

  Ish-drejtoresha e Arsimit: Me dashni do të vazhdojmë shërbimin për Prishtinën

  FrontOnline
  12 Shkurt 2024

  Ish-drejtoresha e Arsimit në Komunën e Prishtinës, Besianë Musmurati i ka falënderuar bashkëpunëtorët e saj që i ndihmuan gjatë dy viteve të shërbimit si udhëheqëse e Drejtorisë për Arsim në kryeqytet.

  Musmurati, e cila u shkarkua nga kryetari Përparim Rama pak para prishjes së koalicionit mes LDK-së dhe PDK-së në Prishtinë, tha se nuk do të ankohet por do të vazhdojë të shërbejë për qytetin.

  Zyrtarja e PDK-së publikoi sot në Facebook një album fotografish nga koha e shërbimit si drejtoreshë në Komunën e Prishtinës.

  Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..
  Nga Rubrika
  Lajme28 Shkurt 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, në një postim në platformën X...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Pas samitit për Ukrainën që u mbajt të mërkurën në Tiranë, presidentja  e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeministrin shqiptar, Edi...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Fatmir Çollaku, njohës i fushës së sigurisë, tha se është pozitive që Tirana zyrtare po merr vëmendjen e ndërkombëtarëve dhe jo vetëm...
  Të tjera
  Sport28 Shkurt 2024
  Amir Rrahmani ka gjetur golin e radhës në Serie A. Kapiteni i Kosovës shënoi golin e barazimit për Napolin në ndeshjen ndaj...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, bëri homazhe dhe vendosi lule në kompleksin e varrezave të Likoshanit dhe Qirezit, në përkujtim dhe...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Adi Krasta, zëvendësdrejtori i televizionit publik të Kosovës, është kapur duke bërë një veprim skandaloz në emisionin ‘X Factor’ në Shqipëri. Përgjatë...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Kryetari i Sindikatës së Pavarur të Sektorit Privat të Kosovës, Jusuf Azemi, ka thënë se do të vazhdojë greva e punëtorëve teknik...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Një veturë është djegur sot rreth orës 15:00 në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Rastin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësja...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Ekspertë të fushës po deklarohen se çështja e dinarit serb është zgjidhur në vitin 2002. Por, se ndoshta kjo po bëhet vetëm...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.