×
 • Vip
 • Vip

  Ish-banori i Big Brother VIP Albania, na prezanton me partneren për herë të parë

  FrontOnline
  23 Prill 2024

  Pas përfundimit të aventurës së tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Lidi i është kthyer jetës së përditshme duke qenë edhe aktiv në rrjete sociale.

  I eliminuar në një garë të fortë nominimi me Liamin, Lidi ka qenë i pranishëm në median sociale dhe intervista, duke u shprehur për përvojën e tij brenda lojës dhe duke ndarë pikëpamjet e tij mbi dinamikën e shtëpisë dhe konkurrentët.

  Në një postim në llogarinë e tij personale në Instagram, Lidi ka ndarë një fotografi romantike me partneren e tij.

  Kjo është hera e parë që ai prezanton partneren e tij me publikun, duke zbuluar një anë më personale të jetës së tij jashtë shtëpisë së BBVA.

  Nën këtë fotografi, ku shihen ata të dy të lumtur dhe të buzëqeshur, Lidi ka shkruar një dedikim të ëmbël: “Të dua jeta ime, me padurim pres me u pa”. /Telegrafi/

  Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival
  Nga Rubrika
  Vip19 Maj 2024
  Zayn Malik e ka mbajtur koncertin e tij të parë të premte e kësaj jave që prej kur është larguar nga grupi...
  Vip19 Maj 2024
  Reperi i njohur Don Xhoni është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur...
  Vip19 Maj 2024
  Edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania” ka shënuar një tjetër moment të rëndësishëm të garës, ku pas një votimi të...
  Të tjera
  Bota/Rajoni19 Maj 2024
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri të bijë, dhe më...
  Lajme19 Maj 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka postuar fotografi në Facebook nga takimi me nënsekretaren e Departamentit të Shtetit për Çështje dhe Diplomaci...
  Lajme19 Maj 2024
  Forca Detare shqiptare dërgon anijen e dytë në operacionet e NATO-s. Forcat Detare të Shqipërisë kanë dërguar edhe anijen e dytë në...
  Lajme19 Maj 2024
  Sindikata e Policisë së Kosovës ka votuar të dielën për shkarkimin e kryetarit Imer Zeqiri. Për shkarkimin e tij, Zeqiri e kuptoi...
  Lajme19 Maj 2024
  Ka përfunduar vizita e prindërve të ish-presidentit Thaçi në Qendrën e Paraburgimit në Hagë. Babai dhe nëna e Thaçit ishin sot për...
  Lajme19 Maj 2024
  Ministria kroate e Mbrojtjes ka bërë të ditur se nesër do të mbahet ceremonia zyrtare e dërgimit në Kosovë të trupave të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.