×
Impressum

Drejtor Ekzekutiv: Enis Veliu

Kryeredaktor: Lavdim Hamidi

Redaktor: Pranvera Behluli

Drejtor Kreativ: Gent Selani

Gazetar: Lulzim Xhema

Gazetar: Fatlum Berisha

Gazetar: Meriton Bytyqi

Gazetar: Jehona Zhuniqi

Gazetar: Xheneta Kosumi

Gazetar: Aulona Konjuhi

Programer: Pajtim Hadja

Financa: Nderim Beqiri

RRETH NESH

Portali "FrontOnline" është themeluar në vitin 2019 nga gazetarët Lavdim Hamidi dhe Enis Veliu, që të dy me përvojë rreth 20 vjeçare në mediat e Kosovës dhe të rajonit. Qëllimi i themelimit të portalit është ofrimi i alternativës në marrjen e informatave në mënyrë profesionale dhe në kohë sa më të shpejtë. Materialet dhe informacionet në "FrontOnline" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

Kontakti

Tel: + 383 (0) 45 708 777

[email protected]

Marketing: + 383 (0) 44 457 457

[email protected]

Sheshi Nënë Tereza. Nr.20 Prishtinë.

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.