×
 • Vip
 • Vip

  I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen – sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

  FrontOnline
  03 Mars 2024

  Sara Gjordeni dhe Françeska Murati janë përfshirë në një sherr gjatë ditës së sotme (e diel) në Big Brother VIP Albania 3.

  E gjitha duket se nisi për papastërti, ku Françeska e akuzoi Sarën për rrobat dhe të brendshmet që kishte lënë në tokë.

  Kjo duket se e revoltoi modelen, e cila i qëndroi te dera e tualetit, derisa ajo ishte brenda.

   

  Sara e qëlloi disa herë derën dhe se kur doli u pa ta ketë shtyer atë, ndonëse më pas vazhduan me ofendime me njëra-tjetrën.

  Debati i tyre i ashpër vazhdoi edhe në dhomën e gjumit, ku banorët e tjerë po i mbanin larg njëra-tjetrës.

   

  “Zhulse, debile, injorante, nuk ke gojë të flasësh me mua”, qenë vetëm disa fjalë nga debati.

  Situata agravoi dhe se të dy banoret nuk dukeshin në gjendje të mirë. /Telegrafi/

   

   

   

  Nesër në këto zona nuk do të ketë rrymë deri në 5 orë
  Nga Rubrika
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Vip13 Prill 2024
  Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother VIP1, nuk ka shpëtuar pa komentuar këtë edicion të Big Brother. I ftuar në “Cherry on...
  Të tjera
  Lajme13 Prill 2024
  Kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi e ka dënuar sulmin ndaj dy punëtoreve Shëndetësor në QKMF-në e kësaj komune. Ai tha se këto...
  Lajme13 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar sot serbin, Sreçko Sofronijeviq, dhe të njëjtit i është caktuar masë ndalimi prej 48 orësh. Arrestimi i tij...
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Vip13 Prill 2024
  Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother VIP1, nuk ka shpëtuar pa komentuar këtë edicion të Big Brother. I ftuar në “Cherry on...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Ministri teknik i Punëve të Brendshme i Maqedonisë së Veriut, Pançe Toshkovski deklaroi se atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente....

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.