×
 • Lajme
 • Lajme

  Hoxhaj: Rimëkëmbja e Kosovës fillon nga Drenica

  FrontOnline
  11 Shkurt 2021

  Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, Enver Hoxhaj ka shpërndarë pamje nga tubimi i mbajtur mbrëmë në Skënderaj dhe Drenas.

  Hoxhaj thotë se Rimëkëmbja e Kosovës fillon nga Drenica.Ai tutje i’u ka bërë thirrje qytetarëve të dalin të votojnë për numrin 134 sepse aty është UÇK-ja, aty është PDK-ja dhe për çfarë ka luftu Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli.

  Postimi i plotë:

  Rimëkëmbja e Kosovës fillon nga Drenica. Mbështetje e jashtëzakonshme në Skenderaj dhe Drenas për PDK-në. Faleminderit për besimin. Voto #PDK134
  Shpërndaje në mbështetje të PDK-së.

  NimiTV ofron 30% zbritje për Black Friday
  Nga Rubrika
  Lajme20 Korrik 2024
  A po i pastroni fëmijët tuaj më shpesh sesa duhet? Udhëzimet për t’i mbajtur fëmijët tuaj të pastër ndryshojnë shumë pasi rriten...
  Lajme20 Korrik 2024
  Sllavica Radovanoviq, kolonele në pension e Policisë së Serbisë, ka kritikuar publikisht ministrin e Punëve të Brendshme të Serbisë, Ivica Daçiq, për...
  Lajme20 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot ka intervistuar një person, i cili dyshohet se e ka ndihmuar Faton Hajrizin...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.