Lajme

Hoti e Selmanaj 28 Nëntorin e presin në ShBA

Hoti e Selmanaj 28 Nëntorin e presin në ShBA
20:55 | 28 Nëntor 2022

Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj dhe ish-kryeministri i Kosovës e kanë pritur 28 nëntorin në ShBA.

Këtë e konfirmoi vet Selmanaj përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

“Faleminderit për ftesën nga Federata Panshqiptare “ Vatra”. Urime 28 Nëntorin shqiptarë kudo që jeni. Zoti i bekoftë shqiptarët! Zoti e bekoftë SHBA”, shkroi ndër të tjerash.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera