[wp-story]

Lajme

Haziri: Nuk ia falim Vjosës pozitën e presidentes veç pse është hidhëruar

Haziri: Nuk ia falim Vjosës pozitën e presidentes veç pse është hidhëruar
23:17 | 26 Tetor 2020

Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, ka thënë se nuk do të votohet Vjosa Osmani për presidente të Kosovës vetëm pasi ajo është hidhëruar.

Në pyetjen se a do të votohej Vjosa Osmani si presidente konsensuale brenda LDK’së për të evituar largimin e saj nga partia, Haziri është përgjigjur kështu:

“Nuk ia falim Vjosës pozitën e presidentes veç pse është hidhëruar”, tha ai në Syri Tv.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera