[wp-story]

Lajme

Haradinaj: Marshi i sotëm “Një Popull për drejtësi” – thirrje e ndërgjegjes kolektive për të vërteten

Haradinaj: Marshi i sotëm “Një Popull për drejtësi” – thirrje e ndërgjegjes kolektive për të vërteten
13:00 | 05 Nëntor 2019

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka përkujtuar sot Astrit Deharin, në trevjetorin e ndarjes nga jeta.

Haradinaj tha se bashkëndjen me familjarët, miqtë dhe bashkëpunëtorët dhe se marshi i sotëm është thirrje e ndërgjegjes kolektive për të vërtetën.

Postimi i plotë:

Në trevjetorin e ndarjes nga jeta të Astrit Deharit, bashkëndjejë me familjarët, miqtë dhe bashkëpunëtorët, duke e ndarë dhimbjen me ta për këtë rast tragjik.

Marshi i sotëm “Një Popull për drejtësi” është thirrje e ndërgjegjes kolektive për të vërteten.

RH

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera