[wp-story]

Bota/Rajoni

Greqi: Babai vret me armë gjahu djalin e tij

Greqi: Babai vret me armë gjahu djalin e tij
12:13 | 19 Prill 2021

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Koropi, të Greqisë, mëngjesin e ditës së sotme.

Mediat fqinje shkruajnë se një baba ka vrarë me armë gjahu djalin e tij.

74-vjeçari e ka qëlluar me armë në bark djalin e tij 48-vjeçar duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Autori i ngjarjes së rëndë është arrestuar dhe është shoqëruar në Komisariat, ndërsa grupi hetimor është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera