[wp-story]

Kronika

Gjilanasi rrah bashkëshorten, më pas ia kërcënon edhe babain

Gjilanasi rrah bashkëshorten, më pas ia kërcënon edhe babain
08:39 | 12 Janar 2021

Është arrestuar një person i dyshimtë në Velekincë të Gjilanit, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje në familje ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Përpos kësaj, i njëjti ka kanosur verbalisht dhe babain e viktimës.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti po vazhdon të hetohet.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera