Sport

Georgina e Ronaldos “akuzohet” se e ka kopjuar gruan e Messit, kjo është arsyeja

Georgina e Ronaldos “akuzohet” se e ka kopjuar gruan e Messit, kjo është arsyeja
08:56 | 16 Gusht 2022

Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos, ka marrë vëmendjen e publikut me një video provokuese në rrjetet sociale.

Ajo e ka ndarë në “Instagram” një video të shkurtër ku shihet e veshur me një këmishë të bardhë, me taka rozë dhe të brendshme të zeza, shkaku i një reklame për “Aloyoga”, shkruan FrontOnline.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Interesant është fakti se mediat e kanë “sulmuar” atë menjëherë për kopjimin e Antonela Roccuzzos, gruas së Leo Messit.

Roccuzzo kishte reklamuar ditë më parë të njejtën kompani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo)

Antonela, nuk ishte aq provokuese sa Georgina, ani pse kishte veshmbathje që i vinin në pah gjoksin./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera