×
 • Vip
 • Vip

  Fero bëhet dajë

  FrontOnline
  18 Prill 2024

  Ish-reperi Fero ka dhënë lajmin e ëmbël.

  Motra e tij ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Amina.

  Përmes një postimi ai ndau një fotografi të vajzës fytyrën e të cilës e ka mbuluar me një emoji.

  “Faleminderimi i takon vetem Allahut qe e solli ket Engjull ne jet Amina e Dajes”, shkroi ai.

  Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër
  Nga Rubrika
  Vip25 Maj 2024
  Siç u bë e ditur më pare gjatë spektaklit, banorët janë ndarë në çifte për një përballje të drejtpërdrejtë. Konfrontimi mes tyre...
  Vip25 Maj 2024
  Një surprizë e veçantë i është bërë Heidit nga ‘Vëllai i Madh’. Ajo ka takuar babin e saj me të cilin janë...
  Vip25 Maj 2024
  Eliminimi i Meriton Mjekiqit nga gara për çmimin e madh të 100 mijë eurove ka shkaktuar një valë pakënaqësie të madhe ndër...
  Të tjera
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën 8 persona mbetën të plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune në Durrës, pasi u përfshinë në një aksident masiv. Ngjarja...
  Lajme25 Maj 2024
  Ata që ranë për çlirim, tani përkujtohen në mënyra të ndryshme. Një prej tyre është edhe dhurimi i gjakut, siç veprohet tash...
  Lajme25 Maj 2024
  Letra drejtuar liderëve të partive parlamentare nga ana e kreut të PDK-së, Memli Krasniqi po vlerësohet si test i gatishmërisë së partive...
  Vip25 Maj 2024
  Në një ndër netët më emocionuese të televizionit shqiptar, prezantuesi i njohur Meriton Mjekiqi është shpallur banori i parë që largohet nga...
  Lajme25 Maj 2024
  E përditshmja amerikane, “The New York Times”, ka publikuar një artikull të gjatë për Richard Grenellin. Gazeta ka biseduar me 40 persona,...
  Lajme25 Maj 2024
  Avni Islami, njohës i sigurisë thotë se rritja e numrit të vrasjeve, plagosjeve duhet të na brengos si shoqëri e të jetë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.