×
 • Lajme
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  Ferma VIP ekskluzivisht në NimiTV për diasporën shqiptare në Evropë falas

  FrontOnline
  03 Prill 2024

  NimiTV, një nga platformat më të preferuara për përmbajtjen me kanale shqip, po sjellë një lajm të madh për diasporën shqiptare në Evropë.

  Tani, të gjithë ata që janë të lidhur me kulturën dhe realitetin e tyre shqiptar, kanë mundësinë për të shikuar TV show më të ri “Ferma VIP” në NimiTV pa pagesë shtesë.

  Me pjesëmarrës të njohur nga bota e artit, sportit dhe showbiz-it, ky TV show sjellë emocione, sfida dhe argëtim. Tani, nëpërmjet NimiTV diaspora shqiptare në Evropë ka mundësinë për të ndjekur aventurat dhe humorin e “Ferma VIP”.

  Për tu abonuar në NimiTV, ju lutem vizitoni faqen zyrtare www.nimitv.com

  Artani: Stresi e Andi u gëzuan për ndarjen e Julit, s’duhet t’iu gëzohesh fatkeqësive të të tjerëve (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme12 Prill 2024
  Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Shaqir Totaj thotë se qeveria e Kosovës duhet të tregojë më shumë bashkëpunim dhe fleksibilitet ndaj...
  Lajme12 Prill 2024
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, është shprehur i tronditur nga vrasja e 21-vjeçares sot në Ferizaj dhe me rrethanat e...
  Lajme12 Prill 2024
  Sibel Halimi, drejtoreshë të Kulturës në Komunën e Prishtinës, ka reaguar për vrasjen e një gruaje sot në Ferizaj. Ajo në një...
  Të tjera
  Sport12 Prill 2024
  Ulpiana dhe Vllaznia e Pozheranit përjashtohen nga Liga e Parë. Vendimi është marrë nga Komisioni Disiplinor dhe i Etikës i shkallës së...
  Lajme12 Prill 2024
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka reaguar pas vrasjes së 21-vjeçares në Ferizaj dhe plagosjes së 15-vjeçarit. Krasniqi tha se ajo ishte...
  Lajme12 Prill 2024
  Sot në fshatin Shirokë të Suharekës, patrullat e policisë kanë kapur në flagrancë dy shoferë, të cilët ishin duke garuar me automjetet...
  Lajme12 Prill 2024
  Misioni i OSBE-së në Kosovë ka reaguar pas vrasjes së një 21 vjeçare nga bashkëshortin në Ferizaj.    Ata kanë përgëzuar Policinë e...
  Bota/Rajoni12 Prill 2024
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndodhet në Francë, në një vizitë zyrtare me ftesë të presidentit Emmanuel Macron. Pas nderimeve ushtarake në...
  Lajme12 Prill 2024
  Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, tha se normalizimi i raporteve mes Kosovës dhe Serbisë është i nevojshëm. Këtë deklaratë udhëheqësi francez e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.