×
 • Sport
 • Sport

  Felix do të rikthehet tek Atl Madrid, nuk është në planet e Pochettinos

  FrontOnline
  30 Maj 2023

  Joao Felix është bërë pjesë e skuadrës angleze, Chelsea, gjatë këtij sezonit.

  Mirëpo  pas emërimit të trajnerit të ri, Mauricio Pochettino, gjërat kanë ndryshuar tek “Blutë”.

  Pochettino ka vendosur që portugezit të mos jetë pjesë më e skuadrës  angleze dhe të rikthehet prapë tek skuadra spanjolle Atletico Madrid, shkruan FrontOnline.

  Kështu ka bërë të ditur eksperti i merkatos, Fabrizo Romano o cili ka cituar presidenti e Atletivos, Cerezo.

  “Jemi informuar se Pochettino nuk llogaritë në shërbimet e Joao Felixit tek Chelsea. Ai do të rikthehet tek Atletico” ka thënë presidenti i skuadrës spanjolle.

  23-vjeçari gjatë këtij sezoni është paraqitur në 20 ndeshje me fanellën e Chelsat, ndërsa ka shënuar 4 gola. /FrontOnline/

  Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit
  Nga Rubrika
  Sport30 Shtator 2023
  Roma e ka nisur në mënyrë të shëmtuar sezonin e ri në Serie A dhe pas gjashtë ndeshjeve të para për Giallorosët...
  Sport30 Shtator 2023
  Superliga e Kosovës në futboll do të vazhdojë këtë fundjavë me xhiron e tetë. Kjo xhiro do të sjellë dy super derbi,...
  Sport29 Shtator 2023
  Barcelona ka shënuar fitore ndaj Sevillas me rezultat 1-0 në ndeshjen hapëse të javë së tetë në La Liga. Fillimi i ndeshjes...
  Të tjera
  Lajme30 Shtator 2023
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, të enjten deklaroi se KFOR-i duhet të marrë në kontroll veriun e Kosovës. Por, i menjëhershëm ka...
  Lajme30 Shtator 2023
  Kryetari i Sindikatës së Policisë së Kosovës, Imer Zeqiri, ka ftuar institucionet që të angazhohen që të paguhen shtesat e rrezikshmërisë për...
  Lajme30 Shtator 2023
  Dy ish-zyrtarët policorë, Lutfi Menxhiqi dhe Lavdim Osmani, të premten, në seancën e rigjykimit janë deklaruar të pafajshëm lidhur me akuzat për...
  Lajme30 Shtator 2023
  10:00Lëvizja VETËVENDOSJE! mban mbledhjen LII të Këshillit të Përgjithshëm. (Salla e Modelariumit të Fakultetit të Arkitekturës, afër Ministrisë së Arsimit) 12:00Organizata “Germin”, mban...
  Lajme30 Shtator 2023
  Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas IHK-së,...
  Lajme30 Shtator 2023
  Senatorja amerikane Jeanne Shaheen ka reaguar pas paralajmërimeve të sotme të SHBA-së se forcat serbe kanë shtuar numrin e tyre në kufi...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.