×
 • Vip
 • Vip

  Erjola shpërthen ndaj Meritonit, e gjuan me lëng në fytyrë

  FrontOnline
  20 Shkurt 2024

  Meriton Mjekiqi në ditën e sotme ka prishur sfidën e ‘Vëllait të Madh’. Kjo pasi ai hyri në pishinë duke dënuar kështu më shumë banorët sa i përket buxhetit.

  Situata e krijuar nga prezantuesi nga Kosova ka revoltuar të gjithë konkurrentët e tjerë.

  E një reagim të ashpër në lidhje me këtë e pati edhe moderatorja Erjola Doçi.

  Ajo erdhi me vrull në oborr dhe e gjuajti Meritonin me një lëng, teksa shprehu frustrimin që kishte.

  “Ti tallesh me buxhetin tonë, lahu tani. Ndyrësirë. Lahu tani, tallesh me bukën tonë”, iu drejtua prezantuesja.

  “Edhe ti më thoje dje se jam kalama, ça je ti. Më thuaj sa i rritur je ti?”, vazhdoi ajo.

  Në këtë u përfshinë edhe të tjerët, të cilët nuk e pëlqyen këtë gjest të Mjekiqit.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton se këto vende do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip12 Prill 2024
  Nora Istrefi po i shijon ditët e nxehta me diell. Këngëtarja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Dubait me vajzën e saj...
  Vip12 Prill 2024
  Rihanna tregoi anën e saj ‘të egër’ teksa u largua nga festa e ditëlindjes së mikes së saj Melissa Forde të enjten...
  Vip12 Prill 2024
  Modelja 24-vjeçare nga Venezuela, Vilevis Brito, ka vdekur pas një arresti kardiak që erdhi si shkak i nënshtrimit të një operacioni në...
  Të tjera
  Lajme12 Prill 2024
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka reaguar pas vrasjes së 21-vjeçares në Ferizaj dhe plagosjes së 15-vjeçarit. Krasniqi tha se ajo ishte...
  Lajme12 Prill 2024
  Sot në fshatin Shirokë të Suharekës, patrullat e policisë kanë kapur në flagrancë dy shoferë, të cilët ishin duke garuar me automjetet...
  Lajme12 Prill 2024
  Misioni i OSBE-së në Kosovë ka reaguar pas vrasjes së një 21 vjeçare nga bashkëshortin në Ferizaj.    Ata kanë përgëzuar Policinë e...
  Bota/Rajoni12 Prill 2024
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndodhet në Francë, në një vizitë zyrtare me ftesë të presidentit Emmanuel Macron. Pas nderimeve ushtarake në...
  Lajme12 Prill 2024
  Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, tha se normalizimi i raporteve mes Kosovës dhe Serbisë është i nevojshëm. Këtë deklaratë udhëheqësi francez e...
  Lajme12 Prill 2024
  Sot në fshatin Shirokë të Suharekës, patrullat e policisë kanë kapur në flagrancë dy shoferë, të cilët ishin duke garuar me automjetet...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.