×
 • Vip
 • Vip

  “Elsa, Elsaaaa”, panik në ‘Ferma Vip’/ Çfarë ndodhi në 3 të natës? Banorët vrapojnë të shqetësuar teksa thërrasin emrin e këngëtares

  FrontOnline
  03 Prill 2024

  Disa pamje shqetësuese po qarkullojnë në rrjetet sociale, ku banorët e “Ferma VIP”, shihen të shqetësuar teksa thërrasin emrin e këngëtares Elsa Lila.

  Albano Bogdo dhe Robert Berisha në një video shihen duke shijuar një gotë verë në ballkon, ndërsa në një moment dëgjojnë fermerët e tjerë që thërrasin emrin e Elsës.

  Ata ngrihen të shqetësuar dhe futen brenda, ndërsa kamerat kanë kapur momentin, ku të gjithë shihen duke vrapuar dhe futen brenda të shqetësuar.

  Madje Xhesika Poli dëgjohet teksa thotë: “me qetësi me qetësi”. Nuk duhet nëse kjo ka qenë ndonjë lojë e Agait, apo Elsa ka pasur ndonjë shqetësim shëndetësor, por në video duket qartë se të gjithë janë të shqetësuar.

  @mega_virale

  Fermerët bërtasin emrin e Elsës, por këngëtarja shihet në një moment duke vrapuar për në shtëpi

  ♬ original sound – Mega News Albania

   

  Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera
  Nga Rubrika
  Vip13 Prill 2024
  Festivali i Filmit në Kanë ka zbuluar listën e tij të shumëpritur të vitit 2024, pas suksesit të jashtëzakonshëm të edicionit të...
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Të tjera
  Lajme13 Prill 2024
  Mediat izraelite kanë njoftuar se Irani ka nisur dronë drejt Izraelit. Kjo është konfirmuar nga zëdhënësi i Forcave Mbrojtëse të Izraelit, Daniel...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Autoriteti Rregullator i Aviacionit Civil Jordanez ka njoftuar të shtunën se hapësira ajrore e vendit do të mbyllet përkohësisht për të gjithë...
  Lajme13 Prill 2024
  Në organizimin e aktivisteve të shoqërisë civile nga Ferizaj së bashku me përfaqësues nga Komuna e Ferizajt, Policia e Kosovës, përfaqësues nga...
  Lajme13 Prill 2024
  Me qëllim të marrjes së propozimeve vërejtjeve dhe rekomandimeve, Komisioni parlamentar për media, mbajti në Pejë dëgjim publik për projektligjin për KPM-në....
  Lajme13 Prill 2024
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar perseri pas vrasjes së Erona Coklit, 21-vjeçares, nga ish-bashkëshorti i saj në Ferizaj dje, në...
  Lajme13 Prill 2024
  I dërguari i Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor, Miroslav Lajçak, ka marrë pjesë në Forumin e Delfit në Greqi. Ai aty ka...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.