×
 • Vip
 • Vip

  Egla Ceno bën ndryshimin drastik në pamje

  FrontOnline
  11 Qershor 2024

  Fituesja e edicionit të tretë të “BBV”, sapo ka ndarë në llogarinë personale të Instagram-it një video me ndjekësit e saj ku ka treguar ndryshimin që ka bërë së fundmi në pamje.

  Tani Egla ka marrë një tjetër hije, teksa flokët e saj janë në ngjyrë të kuqe.

  Egla nuk është një tip eksperimentues me look-un e saj, por duhet thënë që ngjyra e kuqe në flokët e saj i shkon shumë!

  Rikujtojmë që Egla fitoi “BBV3” përballë aktorit të humorit Julian Deda, duke u bërë kështu femra e parë që fiton një edicion të “BB”.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Egla Ceno (@egla_ceno)

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip23 Qershor 2024
  Këngëtari i njohur Young Zerka mund të jetë banor i edicionit të ardhshëm të Big Brother VIP. I ftuar në emisionin Top...
  Vip23 Qershor 2024
  Moderatorja Fjoralba Ponari me anë të një videoje ka treguar se është shokuar kur brenda një kutie aksesorësh, që ia kishin bërë...
  Vip23 Qershor 2024
  Santiana Maloku ka disa ditë që ka filluar pushimet për këtë verë në bregdet. Postime me bikini po ia shfaqin linjat trupore...
  Të tjera
  Lajme23 Qershor 2024
  Kompania Kosovare për Distribuim me Energji Elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar se pas reshjeve të shiut disa rajone ka pasur ndërprerje...
  Lajme23 Qershor 2024
  Nënkryetarja e Komunës së Prishtinës, Jehona Lushaku Sadriu, ka kërkuar nga qytetarët që të qëdrojnë nëpër shtëpi dhe vende të sigurta pas...
  Lajme23 Qershor 2024
  Presidenti i Shqipërisë dr. Bajram Begaj, gjatë ditës së sotme ka vizituar Komunën e Junikut ku është takuar me kryetarin Ruzhdi Shehu....
  Lajme23 Qershor 2024
  Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj. Haliti përmes disa fotografive të shpërndara në “Facebook”,...
  Lajme23 Qershor 2024
  Kryetari i komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka reaguar pas rreshjeve të mëdha që po mbizotrojnë në qytet. Rama ju ka bërë...
  Sport23 Qershor 2024
  Në prag të ndeshjes vendimtare ndaj Spanjës në Grupin B të Euro 2024, trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvinho, shpreh entuziazmin dhe vendosmërinë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.