×
 • Kronika
 • Kronika

  Dyshohet se nuk u kujdes për djalin e saj, arrestohet nëna në Prishtinë

  FrontOnline
  21 Nëntor 2021

  Një nënë është arrestuar dje në Prishtinë dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

  Sipas policisë, nëna dyshohet se nuk ishte përkujdesur për djalin e saj të mitur.

  Djali është dërguar në strehimore.

  Njoftimi i plotë i policisë:

  KEQTRAJTIM APO BRAKTISJE E FËMIJËS/ Prishtinë 20.11.2021-17:20. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta nuk ishte përkujdesur për djalin e saj të mitur. E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa djali i të dyshuarës është dërguar në strehimore.

  Atdhe Xharavina eliminohet nga Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Kronika13 Korrik 2024
  Një person është arrestuar pasi dyshohet se sot pas mesnatës e kishte dhunuar një vazjë në pyll mbi lagjen “Zatra” në qytetin...
  Kronika13 Korrik 2024
  Dy persona janë zhdukur në Prizren ditën e premte. Policia njofton se bëhet fjalë për vëlla dhe motër, të cilët janë larguar...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në fshatin Popolan të Suharekës. I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj, ka bërë të ditur se rruga nga rrethi i vogël i Arbërisë e deri te rrethi i...
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka publikuar listën e plotë të zyrtarëve që i ka takuar gjatë vizitës së saj në Washington...
  Lajme13 Korrik 2024
  Sipas World Population Review, disa vende luftojnë më shumë me divorcin se të tjerët. Këto janë të dhënat për vitin 2022 dhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara mirëpritën samitin me rastin e 75-vjetorit të themelimit të NATO-s në kohë të trazuara politike. Ndërkohë që sulmet e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Është përfshirë nga zjarri një trafo e rrymës në fshatin Sopijë në Suharekë. “Rreth orës 16:45 në fshatin Sopijë përfshihet nga zjarri...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kanë filluar pritjet e mërgimtarëve nëpër pikat kufitare për hyrë në Kosovë. Në pikëkalimin kufitar te Dheu i Bardhë, sipas Qendrës Kombëtare...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.