Lajme

Dridhet edhe Shqipëria

Dridhet edhe Shqipëria
15:36 | 11 Nëntor 2020

Një termet 5.2 i shkallës rihter ka tronditur Maqedoninë e Veriut, por lëkundjet janë ndjerë edhe në Kosovë e  Kosovë.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera