×
 • Lajme
 • Lajme

  Digjet një veturë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë

  FrontOnline
  28 Shkurt 2024

  Një veturë është djegur sot rreth orës 15:00 në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë.

  Rastin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

  “Sot rreth orës 15:00, është raportuar se  në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë , një automjet është përfshirë nga zjarri.  Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes, po ashtu janë ftuar edhe zjarrfikësit. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për persona të lënduar.  Aktualisht  policia ka nisur ndërmarrjen e veprimeve hetimore për sqarimin e plotë të rrethanave që karakterizojnë rastin”, ka deklaruar Ahmeti. /Front Online/

  “Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj
  Nga Rubrika
  Front TV13 Prill 2024
  Herët në mëngjes shtatë autobus përplot me turistë u nisën drejtë Shqipërisë në kuadër të fushatës së ‘Sharr Travel’, Pusho shqip. Disa...
  Lajme13 Prill 2024
  Anëtarja e Komisionit për Punë të Jashtme, Time Kadrijaj takimet e kryenegociatorëve të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel i ka vlerësuar pa...
  Lajme13 Prill 2024
  Për takimet e vazhdueshme në Bruksel për çështjen e dinarit ka folur për Front Online ish-negociatori për dialog, Lutfi Haziri. Haziri vlerëson se Qeveria...
  Të tjera
  Lajme13 Prill 2024
  Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot, lidhur me procesin e votimit për apo kundër largimit të kryetarëve në katër komunat...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Qytetarët e Shqipërisë dhe ata të Kosovës, do të kalojnë përmes pikës kufitare të Morinës me procedura të shpejtuara përgjatë 9 muajve...
  Sport13 Prill 2024
  Tre ndeshje interesante do të zhvillohen sot, në kuadër të xhiros së 29-të në Superligën e Kosovës në futboll. Sfida kryesore e...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Besohet se katër persona kanë vdekur në incidentin në kryqëzimin Bondi të Sydney të Australisë. Sipas raportimin të The Guardian, nuk dihet...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Një burrë u qëllua në një qendër tregtare në Sydney të shtunën pas raportimeve për disa njerëz të therur me thikë, tha...
  Kronika13 Prill 2024
  Policia e Kosovës në 24 orët e fundit në vendin tonë ka shqiptuar 1 mijë e 936 gjoba trafiku. Ndërkaq, aksidente me...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.