[wp-story]

Kronika

Digjet një shtëpi në Ferizaj

Digjet një shtëpi në Ferizaj
12:30 | 30 Shtator 2019

Dje një person ka informuar se në rrethana të panjohura i është përfshirë nga zjarri shtëpia e tij.

Rasti është lajmëruar në Policinë e Kosovës e cila ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka arritur që ta lokalizonte zjarrin derisa në vendngjarje kanë arritur ekipet e zjarrfikësve.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë çuar në këtë incident/Front Online/

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera