×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Deputeti shqiptar martohet me ish-shefen e tij, në ceremoni edhe Zaevi

  FrontOnline
  03 Nëntor 2019

  Deputeti dhe nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri është kurorëzuar për herë të dytë në martesë. Zekiri është martuar me Bisera Jordanovën, e cila është e angazhuar në Agjencionin për inovacion.

  Muhamedi dhe Bisera janë të lidhur prej shumë vitesh dhe janë njohur që nga koha kur kanë punuar në televizionin Alsat.Në atë periudhë Bisera ka qenë në pozitën e drejtoreshës së përgjithshme, kurse Muhamedi drejtor i informacionit.

  Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe kryeministri Zoran Zaev, i cili është fotografuar duke e shijuar çastet e bukura.Kujtojmë që deputeti ka qenë i martuar më herët dhe nga martesa e parë ka dy vajza./Front Online/

  Njoftimet nga KEDS, vendet që s’do të kenë rrymë nesër
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Policia malazeze, ka arrestuar të dyshuarin për vrasjen e Edmond Mustafës në Tivar, mëngjesin e sotëm. Siç bëjnë me dije mediat vendase,...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Policia gjermane arrestoi në Berlin 65-vjeçaren Daniela Klette, një anëtare e gjeneratës së tretë të Fraksionit të Ushtrisë së Kuqe (RAF), e...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Trupi i një 65-vjeçari, që u raportua se rrëshqiti në lumin Buna teksa peshkonte para dy muajve, është gjetur i pajetë. Në...
  Të tjera
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, ka thënë se arsyeja pse s’ka mundur të marrë pjesë në mbledhjen e...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti Special, ka shpallur aktgjykimin kundër të akuzuarve Radosh Petroviq dhe Dushan Obrenoviq, për shkak të veprës penale...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Koordinatori për Financa në kuadër të Kabinetit për Qeverisje të Mirë të PDK-së, Arben Mustafa ka thënë se nga Pakoja për Ringjallje...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministri i Infrastrukturës Libur Aliu sot ishe i ftuar të raportojë në Komisionin për Mbikëqyrjen e Financave Publike. Por, i njëjti nuk...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, është hedhur për të dytën herë apelimi i Isni Kilajt kundër mbajtjes së...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ambasadorja gjermane në Serbi, Anke Konrad, në një intervistë për mediat serbe deklaroi se është shumë e rëndësishme që të gjitha marrëveshjet...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.