[wp-story]

Lajme

Daka: Secila parti do të votohet veç e veç për certifikim

Daka: Secila parti do të votohet veç e veç për certifikim
18:07 | 22 Janar 2021

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdeta Daka kërkon që për secilën parti do të votohet veç e veç për certifikim.

Ajo ka thënë se secila parti ka ardhë këtu ka dorëzuar listat ndaras dhe ndaras do të votohen.

“Do ti votojmë nga një nga një, nuk do të votohet në paketë”, ka thënë ajo .

Një gjë e tillë po kundërshtohet nga dy përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi dhe Alim Rama./FrontOnline/

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera