Vip

Dafina Zeqiri ndan video derisa i dashuri i puth të pasmet

Dafina Zeqiri ndan video derisa i dashuri i puth të pasmet
14:48 | 21 Qershor 2021

Këngëtarja po e shijon lidhjen e saj me partnerin.

Dhe, disa nga momentet romantike ajo po i ndanë edhe në rrjetet e saj sociale.

Sapo ka publikuar video derisa ka treguar se si ka nisur ditën pranë të dashurit të saj, Dj Geek.

Dyshja shihen të shtrirë në shtrat teksa Geek i dhuron puthje në të pasmet e këngëtares ndërsa në tjetrin imazh shihet se i ka vendosur kokën në ijë.

Ndryshe, Dafina Zeqiri së fundmi nxiti disa thashetheme për një shtatzëni duke publikuar foto me barkun e rrumbullakosur, megjithatë siç duket ishin vetëm dyshime.

Kujtojmë se, projekti i fundit muzikor i artistes është “Pa ty” në bashkëpunim me Mumën.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera