Lajme

Borell pas pak në konferencë për media

Borell pas pak në konferencë për media
15:31 | 18 Gusht 2022

Përfaqësuesi i Lartë i BE-së Josep Borrell pritet të dalë së shpejti para mediave për të treguar për atë prodhoi takimi i sotëm i nivelit të lartë mes kryeministrit Kurti dhe presidentit serb Vuçiq.

Siç njofton Zyra për Informim e BE-së, takimet janë drejt fundit.

“Takimet janë duke përfunduar Përfaqësuesi i Lartë i BE-së Borrell do të mbajë së shpejti fjalimin e tij për shtyp”, thuhet në njoftimin e fundit të BE-së

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera