×
 • Vip
 • Vip

  Blero shfaq habi në njërën nga pyetjet që e mori nga publiku, diskuton me Edonën dhe Kaderin

  FrontOnline
  01 Dhjetor 2023

  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero është shprehur i habitur me një pyetje të marrë nga publiku.

  Pyetja ishte se kë do ta shpëtonte ai, Blerandon apo Edonën?

  Ndërsa ai u kërkoi Edonës dhe Kaderit mendimin e tyre mbi këtë pyetje, të cilat me mirëkuptim e shpjeguan se si e kanë kuptuar ato.

  Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500
  Nga Rubrika
  Vip26 Shkurt 2024
  Gani Gërmia i është kthyer sërish një batute që bëri për Alby The Goat në fillim të edicionit të dytë të Big...
  Vip26 Shkurt 2024
  Si asnjëherë më parë në një studio televizive, Grida Duma ka rrëfyer për jetën personale e profesionale. Djali, siç thotë ajo, është...
  Vip26 Shkurt 2024
  Grida Duma është një prej grave që fuqishëm ka përkrahur gratë e tjera gjatë karrierës së saj politike, por edhe tash në...
  Të tjera
  Lajme26 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e kaluara janë evidentuar gjithsej 34 aksidente në trafikun rrugor. Në...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Gjykata e Apelit ka vendosur që Enver Sekiraqa të rikthehet në arrest shtëpiak, dhe të mos qëndrojë më nën masën e paraqitjes...
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Parlamenti i Hungarisë miratoi sot ofertën e Suedisë për t’u anëtarësuar në NATO, duke pastruar pengesën e fundit për vendin për t’u...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Departamenti amerikan i Mbrojtjes ka njoftuar për vizitën e drejtorit kryesor për Politikat Europiane të NATO-s, Alton Buland në Kosovë. Departamenti amerikan...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Qeveria ka pranuar që çështja e dinarit të diskutohet me Serbinë në Bruksel në...
  Sport26 Shkurt 2024
  Ballkani sot (e hënë) përmes një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook, ka bërë të ditur se kanë vazhduar bashkëpunimin...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.