Vip

Ben Affleck dëshiron të fitojë përsëri zemrën e J.Lo

Ben Affleck dëshiron të fitojë përsëri zemrën e J.Lo
18:21 | 20 Prill 2021

Thuhet se Ben Affleck dëshiron të lidhet sërish me Jennifer Lopez, pas ndarjes së saj me Alex Rodriguez. Jennifer është përsëri e lirë pasi është konfirmuar informacioni se ajo dhe Alex u ndanë dhe Ben nuk ka pasur një të dashur që kur ai dhe Ana de Armas u ndanë në janar të këtij viti.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fejuan në vitin 2002, por nuk kishte dasmë sepse çifti u divorcua më 2004. “Ata nuk u ndanë për shkak të mungesës së tërheqjes reciproke, por ai vetëm u hutua nga fama. Por ata janë zbutur gjatë 18 viteve të fundit, janë në marrëdhënie të mira dhe kanë biseduar shumë kohët e fundit”, tha një burim pranë ish çiftit.

“Ata nuk kanë asgjë për të humbur dhe Ben është i gatshëm të jetë i durueshëm”, shtoi ai. Jennifer ishte e martuar me Marc Anthony dhe është nënë e dy fëmijëve, dhe Ben u martua me aktoren Jennifer Garner dhe së bashku kanë tre vajza.

Të dy çiftet u divorcuan përfundimisht. Se a do të ribashkohen sërish, pritet të shihet ditëve në vijim./FrontOnline/

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera