×
 • Lajme
 • Lajme

  “Bashkë”, Begaj publikon foton me Osmanin nga Nju Jorku

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  Në kuadër të vizitës në Nju Jork, presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj ka takuar homologen e tij nga Kosova, Vjosa Osmani.

  Nga atje, Begaj ka dhënë një mesazh të qartë për raportet Kosovë-Shqipëri.

  “Bashkë”, ka shkruar Begaj krahas fotos me Osmanin teksa shihen duke biseduar.

  Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…
  Nga Rubrika
  Lajme26 Shtator 2023
  Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, është takuar sot me ambasadorët e shteteve të QUINT-it pasi një grup terrorist serb ka sulmuar Kosovën,...
  Lajme26 Shtator 2023
  Gjykata Themelore në Prishtinë ua ka caktuar nga një muaj ditë paraburgim të dyshuarve për sulmin terrorist në fshatin Banjskë të Zveçanit...
  Lajme26 Shtator 2023
  Mbahet sot në Tiranë takmi i ministrave të ekonomisë nga BE dhe rajoni në kuadër të procesit të Berlinit, me pjesëmarrjen e...
  Të tjera
  Lajme26 Shtator 2023
  Deputeti i VV-së, Halil Thaçi thotë se nga sot Lista Serbe duhet të shpallet organizatë terroriste. Thaçi përmes një shkrimi në “Facebook”...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ka dështuar që të mbahet Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, në të cilën është paraparë që të raportoj ministri i...
  Lajme26 Shtator 2023
  Eksperti i çështjeve ushtarake dhe të sigurisë, Ramadan Qehaja ka thënë se ekziston mundësia e eskalimit të serishëm të situatës në veri...
  Lajme26 Shtator 2023
  Në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ka përfunduar seanca dëgjimore ndaj dy të dyshuarve për sulmin terrorist në Banjskë. Në këtë seancë, është...
  Sport26 Shtator 2023
  Atletico Madrid ka triumfuar me rezultat 3-1 në derbin e qytetit të Madridit ndaj rivalit lokal Realit. Ka qenë një ndeshje spektakolare,...
  Lajme26 Shtator 2023
  Në kabinetin e Ministrit Hajrulla Çeku, është nënshkruar memorandumi i bashkëpunimit për Lokalitetin Arkeologjik të Dresnikut, ndërmjet Ministrisë së Kulturës dhe Ambasadës...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.