Sport

Barcelona – Bayern, Chelsea – Zenit, Malmo – Juventus: Mbyllen pjesët e para

Barcelona – Bayern, Chelsea – Zenit, Malmo – Juventus: Mbyllen pjesët e para
21:50 | 14 Shtator 2021

Janë mbyllur pjesët e para në gjashtë ndeshjet e sontme të Ligës së Kampionëve.

Kryendeshja e sontme, e vlefshme për grupin E, mes Barcelonës dhe Bayern Munichut po luhet me rezultat 0:1, shkruan FrontOnline.

Bavarezët janë në epërsi 0:1 me golin e Thomas Mullerit në minutën e 33-të.

Në grupin H, Chelsea po luan pa gola 0:0 në shtëpi ndaj Zenitit, derisa Juventusi është duke e “demoluar” Malmon në Suedi.

Në ndeshjen e H, “Zonja e Vjetër” po fiton 0:3 me golat e Sandros (’23), Dybalas (’45) dhe Moratas (’45+1).

Në ndeshjet tjera, Villareali po luan baras 1:1 me Atalantën dhe Dynamo Kievin baras poashtu 0:0 me Benficën./FrontOnline/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera