×
 • Vip
 • Vip

  Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur

  FrontOnline
  22 Nëntor 2022

  Sot është shëndosh e mirë, por dikur një nga banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova ishte përballur me një situatë sa të pazakontë, po aq edhe të frikshme – pasi që e njëjta kishte përfunduar në bunar.

  E historia e këtij rasti duket ta ketë rëndësinë e vet, ndërsa vihet re se i ka lënë shenja afatgjatë, prandaj ajo sot ka edhe fobi ndaj ujit.

  “Fobi kam nga uji sepse kur kam qenë e vogël kam rënë në bunar”, ka thënë konkurrentja e 13-të.

  Sipas jush, kush prej personazheve tona publike mund ta ketë përjetuar një eksperiencë të tillë?

  Mendimet e juaja i shkruani në formë komenti në postimin e fundit në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

  Surprizat nuk mbarojnë me kaq! Nga 5 dhjetori, Big Brother VIP Kosova vjen në shtëpitë e juaja përmes Klan Kosova dhe ArtMotion.

  Super oferta nga Sharr Travel/ Vetëm 70€ për person në Hotel VM Resort & Spa 5* në Durrës
  Nga Rubrika
  Vip14 Prill 2024
  Artistja e njohur shqiptare, Alma Bektashi ka folur për herë të parë për divorcin nga bashkëshorti Sokol Stafa. Bektashi i dha fund...
  Vip14 Prill 2024
  Dafina Zeqiri së shpejti po na bëhet nuse. Kjo për faktin që i dashuri i saj, Kreshnik Gjergji i propozoi për martesë,...
  Vip14 Prill 2024
  Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj edhe një herë arriti të kap vëmendjen e publikut, me pozat e saj seksi. Ajo me një...
  Të tjera
  Ekonomi15 Prill 2024
  Një delegacion i Bankës Qendrore të Kosovës, i kryesuar nga guvernatori Ahmet Ismaili, po merr pjesë në takimet pranverore të Fondit Monetar...
  Kronika15 Prill 2024
  Rryma dyshohet se ka shkaktuar zjarin në një depo të frutave në Podujevë. Kështu kanë deklaruar para policisë, dëshmitarët. “Raportohet se një...
  Lajme15 Prill 2024
  Sot përfundon afati për aplikim për akreditimin e vëzhguesve të subjekteve politike të kryetarëve aktual, OJQ-ve vendore/ndërkombëtare dhe mediave. Këtë e konfirmoi...
  Kronika15 Prill 2024
  Është arrestuar një burrë në Gjakovë, pasi i njëjti dyshohet se e ka ndjekur një grua deri tek banesa e saj, duke...
  Kronika15 Prill 2024
  Dy mjete të dyshimta janë gjetur në Prishtinë. Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë i cili fillimisht ka thënë se...
  Kronika15 Prill 2024
  Pesë persona janë arrestuar pas një përleshje ndërmjet vete për shkak të një mosmarrëveshje në komunikacion. Policia bën të ditur se ngjarja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.