×
 • Vip
 • Vip

  Azemi për Blerandon: E pa që Alba ishte pika e dobët për mua dhe filloj të merrej me atë (VIDEO)

  FrontOnline
  08 Dhjetor 2023

  Azemi ka folur për Blerandon dhe rivalitetin që po ekziston ndaj tyre në shtëpinë më të madhe në vend.

  Ai tha se Blerando ka strategji dhe më nuk e sheh si lojtar të fortë.

  “Nga java e parë e di që Blerando ka qenë djalë i mirë, pas javës së parë më ka parë si konkurrent, e ka pasë një fiksim me mua, nga java e dytë ka filluar të më provokojë, e ka parë që pika ime e dobët është Alba”.

  “Ai është lojtar dhe ka strategji pasi tha se nuk ka strategji, tash nuk e shoh si lojëtar të fortë e dha atë dhe më nuk ka çfarë kapet, mendimi im është se ia kemi dhënë zemrën edhe ëshrë bërë aq mendjemadh e thotë se më nuk na sheh”, ka thënë Azemi.

  Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj
  Nga Rubrika
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka shokuar opinionin me deklaratat e saj të fundit, duke bërë akuzat e rënda për dhunë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Në një shtëpi ku tensioni dhe emocionet janë gjithmonë në pikën e lartë, Erjola Doçi, një nga pjesëmarrëset e Big Brother VIP...
  Të tjera
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Aleatët politikë të presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan duan të rimarrin kontrollin e Stambollit në zgjedhjet lokale të marsit. Mediat e pavarura...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore në Prizren ua ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për nga dy muaj katër të dyshuarve për grabitjen në Suharekë,...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi të hënën është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ndërsa sot ai ka publikuar...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.