Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Arbana i reagon ashpër Oltës: Nuk ke të drejtë të flasësh për askënd dhe t’i përmendësh gjërat jashtë

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Olta gjatë javës ka folur ashpër drejt Luizit, teksa ka thënë edhe gjërat e rënda.

  Ajo ka thënë se di shumë gjëra për Kiarën dhe Efin nga jashtë.

  Lidhur me këtë ka reaguar ashpër moderatorja e “BBVA”, Arbana Osmani.

  Ajo e ka quajtur të shëmtuar këtë.

  Madje ajo ka thënë se të gjithë e kanë një jetë jashtë të jetuar dhe askush nuk ka të drejtë të përmend atë.

  Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Olta ka qenë duke biseduar ditën e sotme ne kuzhinë se bashku me Qetsorin, teksa tema e bisedës ishte Kiara. Ndërkohë që...
  Vip21 Mars 2023
  Këngëtarja shumë e dashur Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Amanet”. Kënga e...
  Vip21 Mars 2023
  Historia e përplasjes mbi çështjen e veshjes së sytjenave që nisi brenda eksperincës në Big Brother VIP Kosova, në mes të dy...
  Të tjera
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Presidenti i Kinës Xi Jinping ka bërë thirrje për “bisedime paqeje” dhe “dialog të përgjegjshëm” mbi Ukrainën në një deklaratë të përbashkët...
  Vip21 Mars 2023
  Këngëtarja shumë e dashur Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Amanet”. Kënga e...
  Lajme21 Mars 2023
  Kërkohet ndihmë për shërim të Gazmend Malokut nga Juniku. Sipas familjarëve të tij, Gazmendi është ne gjendje të rëndë shëndetësore në Turqi,...
  Lajme21 Mars 2023
  Emisari i BE-së për dialogun me Serbinë, Miroslav Lajçak, ka zhvilluar një takim me kryetaren e Komitetit Ndërkombëtar të Kryqit të Kuq,...
  Lajme21 Mars 2023
  Deputeti i Vetëvendosjes, Fatmir Humolli, ka thënë se që nga dita e nesërme ai do të jetë deputet i pavarur në Kuvendin...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Në moshën 56-vjeçare ka ndërruar jetë në Londër aktori anglez Paul Grant, i cili ka luajtur në filmat Star Wars dhe Harry...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.