[wp-story]

Lajme

Analisti Dardan Islami aderon në AAK

Analisti Dardan Islami aderon në AAK
11:55 | 16 Janar 2021

Analisti Dardan Islami ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Islami do të jetë në listën e AAK’së për zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Aleancës iu bashkua edhe analisti dhe publicisti, miku im Dardan Islami.  Ai na nderoi gjithashtu me pjesëmarrjen e tij në listën e Aleancës për zgjedhjet e 14 shkurtit. Dardanit i uroj mirëseardhje dhe suksese”, ka shkruar Haradinaj.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera