×
 • Vip
 • Vip

  Alba Vukaj sjellë super poza si modele profesioniste

  FrontOnline
  11 Korrik 2024

  Alba Vukaj, është një nga vajzat më simpatike që pëlqehet në vendin tonë.

  Ajo u bë e njohur pas pjesmarrjës së saj në “BBVK”.

  Alba së fundmi postoi disa fotografi, ku duket si një modele profesioniste.

  Qëndrimi, shikimi, eleganca që përqon e bën të jetë super modele.

  Po iu pëlqen?

  Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...
  Vip12 Korrik 2024
  Edona James që nga përfundimi i “Big Brother VIP Kosova”, ku ishte finaliste, po jeton në Kosovë. Dikur jeta e saj zhvillohej...
  Vip12 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka rrëmbyer vëmendjen e fansave dhe publikut të gjerë pasi publikoi një seri fotografish të reja në...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja Vjosa Osmani ka dhënë detaje lidhur me diskutimin që ka pasur me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden,...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Dita e Shtetësisë shënohet për të kujtuar 13 korrikun e vitit 1878, kur Mali i Zi në Kongresin e Berlinit u pranua...
  Lajme13 Korrik 2024
  Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, kanë adresuar kritika në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë për rritje të...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kanë kaluar më shumë se një muaj nga mbajtja e zgjedhjeve lokale në Luginë të Preshevës, përderisa kanë mbetur më pak se...
  Lajme13 Korrik 2024
  Drejtori i Klinikës Emergjente në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, Naser Syla, në një intervistë për Ekonomia Online ka thënë se në...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Në përpjekje për të rigjallëruar fushatën e tij elektorale, presidenti Joe Biden foli përpara një tubimi në Detroid. Ai i tha një...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.