×
 • Vip
 • Vip

  Alba Vukaj nga pushimet ‘ngacmon’ Blerandon

  FrontOnline
  25 Shkurt 2024

  Bukuroshja e Big Brother VIP 2, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë.

  Atje, ajo është me prindërit, motrën dhe vëllezërit teksa është duke u treguar aktive në rrjete sociale, duke ndarë në vazhdimësi copëza nga ky trip familjar.

  E sigurisht, që edhe asaj si të gjithë banorëve të tjerë, ende nuk i është ndarë ‘shpirti’ plotësisht nga aventura që kanë kaluar.

  Petullat i kanë risjellë në vëmendje një person specifik.

  Fjala është për Blerandon.

  Alba ka pyetur ndjekësit se a quhen petulla apo keksa.

  Fansat kanë qenë të shpejtë për të kujtuar se kjo i referohet një situate në kuzhinë me Blerandon gjatë shtëpisë.

  Duket se Alba ende nuk e ka harruar Blerandon dhe bisedat me të teksa raporti i tyre jashtë vazhdon të mbetet i paqartë meqë as njëri e as tjetri nuk kanë dhënë ndonjë shenjë publike për fansat.

  Comodita “pushton” Amerikën, dyshekët e saj në top 5 produktet më të shitura
  Nga Rubrika
  Vip19 Prill 2024
    Vesa Vllasaliu, ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Kosova”, ka nxitur dyshimet se po i jep fund beqarisë. Ndonëse nuk ka postuar...
  Vip19 Prill 2024
  Në shtëpinë e zhurmshe të “Big Brother Vip Albania”, tensionet nuk janë të reja, por duket se mbrëmja e djeshme ka sjellë...
  Vip19 Prill 2024
  Pak orë para spektaklit të sotëm, debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk paskan të ndalur. Teksa banorët po bëhen gati...
  Të tjera
  Lajme19 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar sot në Ferizaj një shtetas të Maqedonisë së Veriut, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet...
  Bota/Rajoni19 Prill 2024
  Policia suedeze ka qëlluar dhe arrestuar një burrë që dyshohet se ka plagosur tre gra me një objekt të mprehtë në Vasteras,...
  Lajme19 Prill 2024
  Njësiti i hetimeve të stacionit policor të Drenasit, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë në ofrimin e informatave, të cilat do...
  Lajme19 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani kujtoi përvjetorin e masakrave në rajonin e Gollakut, ku forcat serbe vranë 115 civilë shqiptarë, fëmijë, gra...
  Lajme19 Prill 2024
  Bashkimi Evropian i ka përsëritur thirrjet të premten që të mos mohohet gjenocidi në Srebrenicë, në një kohë kur është duke u...
  Lajme19 Prill 2024
  Ish-kryeministri Isa Mustafa i ka reaguar kryeministrit Albin Kurti për një deklaratë që ai e bëri sot në 11 vjetorin e Marrëveshjes...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.