×
 • Vip
 • Vip

  Afrona Dika publikon foton e parë me partnerin e ri

  FrontOnline
  29 Maj 2023

  Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James.

  Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe nuk dha asnjë detaj të vogël bashkë me partnerin.

  Më në fund, ka ardhur një “selfie” e shumëpritur nga çifti që definitivisht shkëlqejnë krah njëri-tjetrit.

  Ata duken në “qiellin e shtatë” të lumturisë.

  Kujtojmë se në intervistën për Prive, një javë më parë, Afrona foli mbi dashurinë duke thënë se me çka ai i mori zemrën vitin e kaluar kur edhe jeta i bashkoi për t’i bërë çift. /Prive.al

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip01 Tetor 2023
  E ftuar në “Më Lër të Flas”, Fifi sqaroi deklaratën e saj për pronarët e club-eve. Këngëtarja në një postim gjatë sezonit të verës,...
  Vip01 Tetor 2023
  Aktori i humorit, Albano Bogdo së fundi ka përdorur një shaka banale teksa fliste për këngëtarin Alban Ramosaj dhe motrën e tij,...
  Vip01 Tetor 2023
  Turneu i Beyonce do të bëhet film dhe do të shfaqet në fund të këtij viti. Filmi pritet të dalë me 1...
  Të tjera
  Bota/Rajoni01 Tetor 2023
  Partia e Punëtorëve të Kurdistanit (PKK), e mori përgjegjësinë për sulmin vetëvrasës në Ankara. PKK është e shpallur si e jashtëligjshme nga...
  Lajme01 Tetor 2023
  Deputetja më e zëshme britanike në raport me Kosovën, Alicia Kearns, ka bërë të ditur se i gjithë Batalioni i Parë i...
  Vip01 Tetor 2023
  E ftuar në “Më Lër të Flas”, Fifi sqaroi deklaratën e saj për pronarët e club-eve. Këngëtarja në një postim gjatë sezonit të verës,...
  Bota/Rajoni01 Tetor 2023
  Qindra mijëra njerëz thuhet se kanë marrë pjesë në një tubim të opozitës në Varshavë të dielën, dy javë përpara zgjedhjeve që...
  Lajme01 Tetor 2023
  Papa Françesku bëri thirrje të dielën për bisedime mes Azerbajxhanit dhe Armenisë, për ta kthyer paqen në Nagorno-Karabak, duke shtuar se ky...
  Vip01 Tetor 2023
  Aktori i humorit, Albano Bogdo së fundi ka përdorur një shaka banale teksa fliste për këngëtarin Alban Ramosaj dhe motrën e tij,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.