Lajme

AAK-ja konferencë për media, ende nuk dihet arsyeja e mbajtjes së saj

AAK-ja konferencë për media, ende nuk dihet arsyeja e mbajtjes së saj
11:21 | 11 Nëntor 2020

AAK-ja ka njoftuar se do mbajë konferencë për media.

Kjo konferencë do të mbahet në oborrin e Kuvendit të Kosovës.

Të nderuara media,

Ju njoftojmë se Grupi Parlamentar i AAK-së, në ora 11:20 mban konferencë për media. Konferenca mbahet në oborrin e Kuvendit të Kosovës (Hyrja kah sheshi “Ibrahim Rugova”).

Ju ftojmë ta ndiqni këtë aktivitet.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera