Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  ​Thaçi çajin e pasdites e pi në Prizren

  FrontOnline
  26 Korrik 2020

  Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka vazhduar takimet me qytetarët e vendit.

  Ai sot ka qëndruar në Prizren, ku është parë duke pirë çaj me disa qytetarë.

  “Çajin e pasdites në lagjen “Kurillë” të Prizrenit. Krenar me Prizrenin!”, ka shkruar presidenti Thaçi.

  Megjithatë, ajo që bie sy në këtë takim është se kreu i vendit nuk mban maskë mbrojtëse kundër koronavirusit.

  Rikthehet Blasta, Artani i kërkon falje nga zemra
  Nga Rubrika
  Lajme05 Qershor 2023
  Partitë opozitare në Komunën e Prishtinës, kanë kërkuar seancë të jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal, e cila është caktuar për datën 8 qershor....
  Lajme05 Qershor 2023
  Shefja e Grupit Parlamentar, të LVV-së, Mimoza Kusari – Lila, e ka lënë hapur mundësinë për zgjedhje në veri, por sipas saj...
  Lajme05 Qershor 2023
  Një makinë e Policisë së Kosovës ka mbetur e bllokuar në mes të turmës së protestuesve në Zveçan. Siç raporton REL, protestuesit...
  Të tjera
  Lajme05 Qershor 2023
  Duke iu referuar zhvillimeve të fundit në veri, ish-kryenegociatorja, Edita Tahiri, tha se KFOR-i është duke u përforcuar në veri. Sipas saj,...
  Lajme05 Qershor 2023
  Sekretari i Kuvendit të Kosovës, Ismet Krasniqi, pensionohet sot. Kështu ka bërë të ditur kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, në fillim të...
  Vip05 Qershor 2023
  Një nga dyshet më të pëlqyera brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2” ka qenë Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli. Por marrëdhënia...
  Lajme05 Qershor 2023
  Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, ka thënë se kryeministri Kurti deri tash “krejt çfarë ka bërë ka krijuar kaos...
  Lajme05 Qershor 2023
  Në Kuvendin e Kosovës të enjten do të mbahen dy seanca. Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, pas mbledhjes së...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.