[wp-story]

Lajme

Zyrtarja e LDK’së: Momentin që Vjosa e sheh që ka gabu, e pranojmë në parti

Zyrtarja e LDK’së: Momentin që Vjosa e sheh që ka gabu, e pranojmë në parti
18:39 | 09 Janar 2021

Kryetarja e Forumit të Gruas së LDK’së, Lirie Kajtazi ka thënë se momentin që Vjosa Osmani e sheh që ka gabuar e pranojmë sërish në parti.

“Momentin që e sheh gabimin e vet ne kemi pranu njerëz të tillë, ne kemi pranuar njerëz të tillë të cilët e kanë pa që për një kohë edhe kanë shkaktu dëm edhe ndaj vetes edhe ndaj njerëzve por edhe ndaj shtetit”, ka thënë Kajtazi në kanal10.

Vjosa Osmani ka ndarë rrugët me LDK’në pjesë e së cilës ishte për dy dekada edhe tani ka formuar iniciativën e saj qytetare me të cilën do të garojë në zgjedhje me shumë gjasë në një listë të përbashkët me Vetëvendosjen e Albin Kurtit.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera