[wp-story]

Vip/Kultura

Zyrtarisht të ribashkuar: Mozzik e Loredana ndajnë pamjet e para pranë njëri-tjetrit

Zyrtarisht të ribashkuar: Mozzik e Loredana ndajnë pamjet e para pranë njëri-tjetrit
00:07 | 26 Nëntor 2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Por, duket se ҫifti u kanë dhënë fund mosmarrëveshjeve duke i dhënë kështu edhe një shans njëri-tjetrit.

Në pjesën e parë të dokumentarit të Loredanës, ҫifti shihen shumë të lumtur./ORAinfo/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera